Apie Mus

By Lilly - kas tai?

Sveiki, mano vardas yra Lilija ir aš esu By Lilly prekės ženklo įkūrėja. Truputį papasakosiu apie tai, kaip gimė By Lilly idėja, Man šiuo metu yra 24 metai, prieš 5 metus gimė visko pradžia, kai aš turėjau rinktis, ar daryti kažką tuo metu, kad ne tik išgyventi, bet ir ateityje siekti kažko daugiau, dirbti mylimą darbą, arba tik stengtis išgyventi ir dirbti darbą, kuris manęs greičiausiai net netrauktų. Pagimdžiau dukrytę, likau viena ir pasakiau sau – arba dabar, arba niekada. Turėjau svajonių, stoti mokintis dizainą ir bandyti kažką daryti su rūbais, kurti. Neįsivaizdavau ką kaip ir nuo ko pradėti viską daryti. Baigiau mokslus, tai buvo patys sunkiausi mano metai gyvenime iki šiol, bet nei dienos nesigailėjau dėl to. Pradėjau kurti ir daryti tai, ką myliu, bet niekas nepamilo to, ką darau aš. Bandžiau daug kartų, visaip, keičiau kolekcijas, rūbus, spalvas, modelius. Vis bandžiau įtikti kažkam. Bet supratau, kad aš ne taip viską darau ir turiu daryti taip, kaip aš galvoju. Viskas prasidėjo galvoje kai dukra augo ir supratau, kad reikia derinti drabužius, nes nespėjau jų skalbti. Galvojau, kad bus viskas bus parpasčiau, bet pasirodo – ne.

Norime šiek tiek papasakoti apie save ir mūsų kuriamus produktus. Mūsų produktai išsiskiria tuo, kad juos galima derinti kartu, visa drabužių spalvų gama yra artima viena kitai. Tai reiškia, kad nusipirkę kelis rinkinukus turėsit daug skirtingų derinių. Tai drabužiai laisvalaikiui, kiekvienai jūsų dienai.

Manau, mes namuose, grįžę iš darbo norime jaustis patogiai. Pamiršti visus veržiančius sijonus, džinsus, marškinius. Tiesiog įlysti į pačią smagiausią aprangą ir būti savimi, jaustis jaukiai. Manau kiekvienam žmogui yra svarbu tai, kaip jis jaučiasi.

Mūsų medžiagos pasižymi ilgaamžiškumu, stengiamės sukurti drabužį, kuris jums tarnaus kelis metus ir, kad išleidę naują kolekciją jūs galėsite jį puikiai prisiderinti prie mūsų kolekcijos rūbų. Taip kuriame patikrintą savo drabužių spintą. Jeigu vienas drabužis bus purvinas, jūs tikrai rasite ką apsirengti kito, kas derės prie jūsų aprangos. Dažnas šiais laikais nori turėti mažiau rūbų, tačiau apsirengti įvairiau, išreikšti save vis kitaip. Čia ateina spalvų derinimas. Šiek tiek daugiau galite paskaityti mūsų bloge, paspaudę čia.