Rūbų spalvų derinimas

Spalvų magija

Šį kartą apie vaikus

Spalvos - tai būdas išreikšti save. Turbūt net nepagalvojate, bet jūsų aprangos stilius, spalvų paletė daug ką pasako apie jus, jūsų charakterio bruožus bei nuotaiką. Neveltui egzistuoja toks dalykas kaip spalvų psichologija. Tai mažiau būdinga vaikams, tačiau nereiškia, kad jų aprangos spalvų paletė nėra svarbu. Tai gali įtakoti jų elgesį, mastymą tam tikrose vietose. Spalvų derinimas vaiko aprangoje - taip pat svarbus aspektas. 

Dažnas šiais laikais nori turėti mažiau rūbų, tačiau apsirengti įvairiau, išreikšti save vis kitaip. Čia ateina spalvų derinimas. Taigi, keletas patarimų iš mūsų pusės kaip "neprašauti" perkant rūbus.

  • Rinktis originalius drabužius, kurie savo detalėmis išsiskirs. Jeigu turite daugiau atžalų, patariame rinktis unisex stiliaus drabužius, kurie tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms.
  • Neutralios spalvos. Jos visada išgelbės jūsų vaikų spintą. Tai spalvos, kurias pavyks priderinti visur (rausva, ruda, chaki, smėlio). Tai lengvai derinamos spalvos ir tikrai pagyvins jūsų vaikų spintą. 
  • Harmoningai tarpusavyje derančios spalvos dažniausiai yra mums aiškių spalvų duetai. Pvz.: Balta, juoda, pilka, raudona, mėlyna. Visi atspalviai dalinasi į šiltus ir šaltus.
  • Spalvų ratas buvo sukurtas iš pradžių jauniems menininkams. Tai aiškiai rodo, kokie atspalviai gaunami maišant 3 pagrindines spalvas - raudoną, geltoną ir mėlyną.

Nepaisant tokios schemos paprastumo, apranga atrodys stilinga ir elgantiška. Taigi, kad drabužiai neatodo nuobodūs arba monotoniški, čia pridedami neutralūs tonai (juodos, baltos ar pilkos spalvos), arba galima žaisti su audinių tekstūra.


Bendrinti šį įrašą


Rašyti komentarą

Turėkite omenyje, kad prieš paskelbiant komentarai turi būti patvirtinti