Rūbų priežiūra, skalbimas

Rūbų priežiūra po jų įsigijimo yra ne ką mažiau svarbi už pasiuvimą. Tai yra itin svarbu norint išlaikyti rūbus kaip naujus dar ilgą laiką po įsigijimo. Ar laikotės etikečių nurodymų kaip skalbti draubužius ir juos prižiūrėti? Ar atkreipiate dėmesį į audinį ir ar pagalvojate kaip jį prižiureti? Visi norime nesukti galvos ir atrodyti visada gražiai ir stilingai, bet, kad audinys išliktų kaip naujas, jį reikia prižiūrėti ir tai nėra labai sudetingas dalykas. Štai keletas patarimų, kaip išvengti drabužio nusidėvėjimo ir jį prižiureti:

  • Rinkitės kokybiškus skalbiklius (gal ir nepagalvosite apie tai, bet tai svarbi dalis drabužio kokybės išsaugojimui).
  • Rinkitės trumpą skalbimą, neskalbkite aukštoje temperatūroje, nes tai skatina medžiagos susidėvėjima.
  • Kad ir kokios aukštos kokybės būtų trikotažas, jis vis tiek traukiasi, nes tai natūralus pluoštas, todėl stenkitės džiovinti džiovyklėje kuo trumpiau, poto palikite drabužius džiūti ant pakabos.
  • Jeigu susitepėte drabužius ir galvojate, kad neišsiskalbs, užpilkite dėmių valiklio ir palikite valandą ir tik tada skalbkite. Kaip ir minėjome pirmame punkte, naudokite kokybiškus skalbiklius, dažniausiai jie išskalbia viską ir be papildomo dėmių valiklio.
  • Neskalbkite maišytų daiktų (pvz.: rakšluostis, patalynė ir džemperis), tai skatina audinio susidėvėjimą, nes skalbimo metu trinasi skirtingos medžiagos. Stenkitės skalbti vienos rūšies daiktus ir geriausia būtų.
  • Taip pat svarbu džiovinti vienos rūšies audinius ir džiovyklėje. Mūsų drabužius galima džiovinti džiovyklėje, bet tai patariame daryti trumpai, vis dėlto medžiagos yra natūralios, o džiovyklė skatina jų nusidėvėjimą. Atlikome tyrimą būtent su mūsų audiniais, kad audiniai džiovinami trumpiau išlieka kaip nauji daug ilgiau, negu džiovinami intensyviai.

Daugelis mūsų rūbų yra pasiųti iš kokybiško, organinės medvilnės pluošto. Tai viena iš daugiausiai naudojamų medžiagų visame pasaulyje, ji pasižymi ilgaamžiškumu. Medvilnės medžiaga yra kokybiška. Jos pagrindinės savybės: leidžia kūnui kvėpuoti, neleidžia perkaisti. Ji yra be galo patogi dėvėti kiekvieną dieną. Mes kitokių audinių ir nesirenkame, nes medvilnė yra pirmoje vietoje laisvalaikio drabužių gamyboje.


Bendrinti šį įrašą


Rašyti komentarą

Turėkite omenyje, kad prieš paskelbiant komentarai turi būti patvirtinti